Kompleksowa realizacja oświetlenia Sprawdzone lampy Szyny magnetyczne Oświetlenie LED Doradztwo eksperta
Rafał Michalak +48 604 931 879 Masz pytania? Dzwoń od 8:00 do 19:00
Tworzymy kosztorysy w Kis List

Astro

Astro

Projektowane w Wielkiej Brytanii

Astro to nie tylko producent oświetlenia, to historia dwóch pasjonatów - Johna Fearona i Jamesa Bassanta. Od 1997 roku dzielą oni swoją pasję do brytyjskiego designu oświetleniowego i wizję tworzenia produktów charakteryzujących się niezwykłą jakością. Wszystkie oprawy oświetleniowe projektowane są w Wielkiej Brytanii. Od prostych szkiców po ponadczasowe projekty, firma ta trzyma się zasady prostoty formy.

Astro utrzymuje, że diabeł tkwi w detalach. Każdy produkt, wyjątkowy w swojej prostocie, jest dokładnie dopracowany. Bez kompromisów, zawsze wybierają najwyższą jakość procesów produkcyjnych, wierząc, że doskonała technologia to klucz do stworzenia doskonałych produktów.

Zrównoważona produkcja

Astro zobowiązuje się do troski o przyszłość. Dąży do znalezienia sposobu na bardziej zrównoważone funkcjonowanie firm i ludzi na naszej planecie. Ich działania, choć czasem drobne, mają na celu wprowadzenie realnych, istotnych zmian. Astro to nie tylko marka, to globalna społeczność ludzi, którzy wierzą w wspólne wartości - doskonałość, znaczenie dobrego designu, nieustanny wysiłek oraz uczciwość i przyzwoitość. Produkty Astro to rezultat wspólnych wysiłków, tworzących wyjątkową atmosferę światła i designu.

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas, dobierzemy oświetlenie pod Twój projekt
Pomoc